Partnerska współpraca nastawiona na wzrost sprzedaży

wzrost sprzedaży

Unikalny model współpracy SEO, w którym zyskujesz doświadczonego partnera z wieloletnim doświadczeniem, mającego na swoim koncie miliony wygenerowanych wizyt z wyników wyszukiwania. 

Ponad 6 lat komercyjnych działań – zarówno na kierowniczym stanowisku w agencji SEO, jak i jako SEO Manager E-Commerce w jednym z największych polskich sklepów internetowych. Obok tego mam na koncie kilka własnych projektów, które nieustająco generują setki tysięcy wizyt z wyszukiwarek rocznie. Od dwóch lat świadczę swoje działania jako ekspert SEO, gdzie przekładam swoje doświadczenie na wyniki dla firm zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Jest to opcja dla przedsiębiorców, którzy „na poważnie” traktują obecność w internecie i zdają sobie sprawę z tego, jak duży, przekładający się na sprzedaż potencjał dają przemyślane działania w sieci.

Kompleksowa opieka SEO

Freelancer SEO

Jeżeli poszukujesz kompleksowej opieki SEO, kogoś, kto potraktuje Cię jako partnera i komu zależy na wygenerowaniu dla Ciebie jak najlepszych wyników, jesteś w dobrym miejscu. To nie jest oferta na typowe pozycjonowanie, w którym zgłasza się do wielkiej firmy, płaci stały, niski abonament i jest się jednym z setek klientów, którzy otrzymują fragmentaryczne działania rzadko przekładające się na wymierne efekty.

W 2019 roku, gdzie często tysiące konkurentów walczą ze sobą o kilka miejsc w tzw. “TOP10”, potrzebne jest mocne wsparcie, zaangażowanie i kompleksowa opieka specjalisty z doświadczeniem. Na stabilne szczyty wyników wyszukiwania nie ma dróg na skróty. Nie jesteśmy już w czasach, w których wyniki robi się małym wysiłkiem, albo w których jesteś jedyną firmą, która się pozycjonuje.

Efektywny model dla sklepów internetowych i nie tylko

Jeżeli prowadzisz biznes z potencjałem, w którym prosto jest policzyć korzyści z obecności w internecie, jest to model dla Ciebie.

 Szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku sklepów internetowych, gdzie narzędzia analityczne są w stanie łatwo zliczyć wysokość przychodów z SEO, a także w przypadku firm, które pozyskują leady za pomocą strony internetowej.  

Założenia modelu:

Wynagrodzenie = podstawa (abonament) + wspólnie ustalony procent od każdej wygenerowanej sprzedaży przy pomocy SEO

* Co ważne, wspólnie ustalamy „bazę” tj. wymiar przychodów SEO, który uzyskujesz przed rozpoczęciem naszej współpracy. Dzięki temu, w procentach płacisz tylko za wzrost.

W tym modelu wspólnie ustalamy kwotę miesięcznej podstawy. Tym samym za kompleksowe działania możesz płacić przykładowo nie 5500 zł miesięcznie, a 2000 zł miesięcznie (ustalane indywidualnie). Wszystko to jest możliwe dzięki długofalowemu, wspólnemu założeniu, że dzielimy się wygenerowaną sprzedażą z kanału SEO. Dzięki temu masz pewność maksymalnego zaangażowania i wiesz, że traktuję projekt priorytetowo.  

Model ten można odrobinę przyrównać do pracy handlowca, który ma fach w ręku, pracował z ogromnymi firmami zarówno polskimi, jak i globalnymi, a dzięki wykorzystaniu internetu, ma niemal nieograniczony potencjał dotarcia do nowych klientów.

  Pamiętaj, że nie współpracuję z każdym. Musisz mieć działający, sprawny i zarabiający  biznes i pokazać mi, że wspólnymi siłami jesteśmy w stanie zwiększyć jego przychody dzięki wykorzystaniu internetu. Jeżeli dopiero masz „pomysł” lub w internecie nie udało się wygenerować ani złotówki, taki model działania będzie niemożliwy.  

Dlaczego to robię i jakie masz z tego korzyści?

wykres w góręJedno słowo: kalkulowane ryzyko. Obniżam poziom swojego bazowego wynagrodzenia w założeniu, że zbudujemy długofalową i skalowalną współpracę. Tutaj poziom wynagrodzenia jest zależny w dużej mierze od wyników. Jeżeli Ty zarabiasz, zarabiam i ja. Jeżeli masz działający biznes z prawdziwego zdarzenia, jest możliwe wygenerowanie siedmiocyfrowych wyników. 

Jest to sytuacja typu „win-win”, gdyż kwoty widniejące na fakturze mają swoje uzasadnienie i odzwierciedlenie w Twoich przychodach. Słowem, uczciwa współpraca na jasnych zasadach.  

Przykładowe rozliczenie miesięczne w modelu podstawa + prowizja:

  • Wynagrodzenie bazowe (wspólnie ustalona podstawa): 2500 zł netto
  • Wzrost Twojej sprzedaży z SEO: +90 000 zł w stosunku do okresu sprzed współpracy
  • Ustalony procent: 8%
  • Wysokość faktury = 2500 zł + 7200 zł = 9700 zł netto

Ilość miejsc ściśle limitowana

Zależy mi na tym, aby generować jak najlepsze efekty dla swoich klientów. Jeżeli poszedłbym w kierunku masowej obsługi, sam pozbawiłbym się możliwości osiągania wyższych zarobków. W swojej działalności  współpracuję wyłącznie z kilkoma klientami jednocześnie . Przy projektach wymagających szczególnej uwagi (czyli prawdopodobnie przy Twoim), współpracuję z drugim bardzo doświadczonym specjalistą – Freelancerem SEO, aby zapewnić najwyższy poziom starań.

UWAGA: W modelu podstawa + prowizja przewiduję w najbliższych miesiącach przyjęcie wyłącznie dwóch, starannie dobranych klientów. Jeżeli więc jesteś poważnie zainteresowany, nie zwlekaj z kontaktem, później tej możliwości prawdopodobnie nie będzie, zwłaszcza że ofertę tą, podobnie jak Ty, przeczyta przynajmniej kilkuset przedsiębiorców.  

Skontaktuj się dzisiaj

Proszę o niekontaktowanie się osób, które chciałyby się rozliczać wyłącznie prowizyjnie. Godziny pracy i poświęcony czas kosztują, nie ma możliwości usunięcia tego elementu, a minimalna wartość podstawy to 2000 zł netto miesięcznie.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Adres strony internetowej

Średnia wartość koszyka lub leada:

Proponowany wymiar prowizji:

Numer telefonu (jeżeli chcesz porozmawiać)

Treść wiadomości